www.cvonline.hu

Készülék portfólió és ellátásmenedzsment központvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.08.07.
Hirdetés azonosító: 743271

Pozíció leírása / Job description

Partenrünk, a Magyar Telekom részére keresünk az alábbi munkakörbe munkatársat: Készülék portfólió és ellátásmenedzsment központvezető

Feladatok:

Az ügyfélkészülékek portfólió-menedzsment, készletgazdálkodási, árazási és kampánymenedzsment folyamatainak teljes körű irányítása, szoros együttműködésben a társterületekkel, a beszállító partnerekkel, valamint a DTAG vonatkozó munkacsoportokkal. Továbbá a Magyar Telekom készülék- és eszköz-portfóliójához kapcsolódó portfólió kiválasztási, termék-bevezetési és életciklus menedzsment feladatok végrehajtása illetve irányítása.

Ezen belül kiemelten:

- Magyarország egyik legnagyobb volumenű fogyasztói elektronikai értékesítési tevékenységének átfogó támogatása, menedzsmentje, vonatkozó feladatok összefogása Magyar Telekom szinten (jellegét tekintve nem értékesítői a pozíció)
- Eszköz portfólió kialakítása, fejlesztése, kezelésének összefogása
- Eszközárazás és kampánymenedzsment tevékenység irányítása
- Készülékek beszerzése, beszállítói partnermenedzsment
- Beszállítói partnerekkel közös marketing aktivitások kialakítása, megvalósítás irányítása
- Készletgazdálkodási stratégia kialakítása, felelős támogatása
- 15-20 fő közvetlen beosztott irányítása

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség
- Felsőfokú angol nyelvismeret
- 5 év hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat (kiemelten fogyasztói elektronika beszerzés és/vagy értékesítés és/vagy ellátás-menedzsment területen szerzett gyakorlat)
- 2-3 év vezetői gyakorlat, magas szintű vezetői készségek
- Kiváló kommunikációs, tárgyalási és diplomáciai érzék
- Kiváló együttműködési készség, ügyfélközpontúság
- Innovatív, stratégiai gondolkozásmód
- Támogató vezetői attitűd,konfliktuskezelés

Amit kínálunk:

- Kiváló karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Dinamikus környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a