www.cvonline.hu

KÉSZÜLÉK MÉRNÖK (FIXTURE ENGINEER) (7054)

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres - veresegyházi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Készülék mérnök
(Fixture Engineer)

Elvárások:
•Műszaki területen szerzett főiskolai/egyetemi végzettség (gépész, szerszám, ill. géptervező szakirányú)
•Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•Gyakorlat karbantartás, ill. készüléktervezés területén (elektromos-gépész)
•TPS alapjainak ismerete
•Gyakorlat az alapvető lean eszközök használatában
•Jó kommunikációs készség, logikus gondolkodás
•Jó problémamegoldó és szervező készség
•Csapatszellem, nyitottság az új feladatokra

Feladatok:
•A termelési folyamatok, gépek, berendezések, készülékek fejlesztése a lean alapelvek alkalmazásával
•A gyártási folyamatok fejlesztéséhez szükséges tervezési munkák elvégzése, külső tervezés esetén műszaki támogatás biztosítása
•A készülék karbantartási és javítási munkák, folyamatok műszaki támogatása, hatékonyságának tervszerű növelése, műszaki projektek vezetése
•A lean fejlesztéseken (Action Workout) való részvétel, a fejlesztések közben felmerülő gép, berendezés, készülék átalakítások, módosítások továbbá új eszközök terveinek elkészítése
•A gyártási folyamatok fejlesztési projektjeihez szükséges készülékek illetve berendezések műszaki terveinek elkészítése a lean alapelvek figyelembevételével
•Műszaki támogatás nyújtása a készülék illetve berendezés beüzemeléséig
•A külső beszállító által végzett javítás vagy gyártás műszaki támogatása
•A külső beszállító által gyártott készülékek beérkezésekor a minőségügyi ellenőrzés elvégzése, dokumentálása
•Gépek, készülékek, szerkezetek módosítása esetén a vonatkozó tervek javítása, módosítása
•A szükséges alkatrészek és anyagok meghatározása, beszerzési folyamat elindítása
•A gyárban már meglévő készülékek nyilvántartásának karbantartása, megelőző karbantartási tervek készítése és követése a gyártási mérnökök bevonásával
•A készülékek / termelőgépek megbízhatóságának, státuszának és állapotának folyamatos ellenőrzése a karbantartási adatbázis figyelésével (kopások, elhasználódások, rendszeres hiba okok)
•Hibaelhárítás, a hibák gyökér okának megállapítása akcióterv meghatározása céljából
•A készülékek életciklusának nyomon követése

Amit kínálunk
•Versenyképes fizetés
•Multinacionális környezet
•Bejárási támogatás (benzin támogatás vagy céges autóbusz használatának lehetősége)

Munkavégzés helye: Veresegyház (Budapesttől ~20 km, Újpest-városközponttól és Örs vezér terétől céges busszal kb. 25-30 perc alatt elérhető)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: Készülék mérnök

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857