www.cvonline.hu

Készülék karbantartó operátor

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 996813
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Végrehajtási terület:

  • Felméri a készülékek állapotát és a termeléstámogató mérnökség felügyeletével megjavitja azokat.
  • Feltérképezi a rendelkezésre álló készülékeket és rendszerbe foglalja azok követését és karbantartását.
  • Gyakorlatban megvalósítja a Kaizenes és Operátor ötletekből adódó fejlesztéseket, a termeléstámogató mérnökség felügyeletével, valamint a műszakvezetők segítségével és engedélyével bevonja a rendelkezésre álló szabad erőforrásokat a végrehajtásba
  • Aktívan részt vesz a megvalósított ötletek és fejlesztések dokumentálásában
  • Betartja a munkavégzésre és a folyamatra vonatkozó a munka-egészség- és környezetvédelmi előírásokat,
  • Betartja a létesítményben előforduló eszközök felhasználására, kezelésére és tárolására vonatkozó biztonsági előírásokat és utasításokat,
  • Betartja a munkahelyi vezető, beosztott vezető szóbeli és írásos utasításait,
  • Munkahelyi környezetét tisztán, és szerszámait rendben tartja, és erre másokat is ösztönöz,
  • Munkája során saját munkája minőségét ellenőrzi, mérőeszközöket és mérési eljárásokat alkalmaz,
  • Az üzemen belül korlátlanul, vagy bármely műszakban alkalmazható,
  • Részt vesz a dolgozói javaslatok értékelésében és megvalósításában
  • Egységes fejlesztési terv alapján koordinálja, felügyeli és végrehajtja a fejlesztési feladatokat,
  • A fejlesztés végén megbizonyosodik a fejlesztés szabványosításáról és bevezetéséről (IS, WPS, OPM),
  • Rendszeres audit keretében ellenőrzi az esetleg felmerült ötleteket,
  • Aktívan részt vesz az új termékek/folyamatok bevezetésében,
  • Keresi és összegyűjti a  „legjobb gyakorlatokat”, ezek alapján javaslatot készít a jelen folyamatok javítására és aktívan részt vesz azok elterjesztésében ill betanításában,
  • Folyamatos kapcsolatot tart fent a vezető mérnökkel, részt vesz azok jobbító projektjeiben,
  • Aktivan részt vesz a gyár által szervezett és előirt KEM oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kvázi baleseteket azonnal jelenti a munkahelyi vezetőjének vagy a gyár KEM osztályának
  • Felfüggeszti tevékenységét ha életveszély vagy súlyos sérülés veszélye áll fenn és azonnal értesiti erről munkahelyi vezetőjét vagy a gyár KEM osztályát
  • A jelen munkaköri leírásban nem részletezett feladatok esetén a közvetlen vezető ad szóban vagy írásban utasítást.

Ellenőrzés: A fejlesztésekbe bevont operátorok.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakközépiskola, szakmunkásképző, gimnázium)
  • Fémmegmunkálási, gyártási eljárások gyakorlati ismerete - hegesztés, lemezalakítás, marás, esztergálás (hagyományos gépeken is), köszörülés, gépszerelés közül több egyidejű gyakorlati ismerete előny
  • Készségek: innovatív gondolkodásmód, kezdeményező hozzáállás, jó problémamegoldó készség, csapatszellemű magatartás, kiváló szervezőkészség, nyitottság az új feladatokra.

Előnyt jelent:

  • Gyárban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.