www.cvonline.hu

Készülék- és Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 856 napja lejárt

Mérőberendezéseket gyártó és fejlesztő, több száz fős, high-tech nemzetközi vállalat budapesti kutató-fejlesztő egységébe keresünk legalább 3 év .Net fejlesztői tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Adott mérőkészülékek szoftvereinek karbantartása, továbbfejlesztése,
  • alkalmazott mérési eljárások átfogó ismerete, szoftveres implementálása.

Elvárások:

  • Legalább 3 éves gyakorlat Visual Studio C# fejlesztői környezetben .Net Framework alatt,
  • WinForms és WPF ismerete,
  • design patternek ismerete és használata (MFC, MVVM),
  • verziókövető, dokumentáló eszközök ismerete (SVN, JIRA),
  • csoportmunkára való alkalmasság és hajlandóság önálló tervezésre/feladatmegoldásra,
  • nagy képzelőerő, kreativitás és eredményszemléletű hozzáállás,
  • szakmai angol nyelvtudás,
  • szakirányú felsőfokú végzettség (informatikus / fizikus / villamosmérnök).

Előnyt jelent:

  • Igényes referenciák a témában,
  • matematikai / fizikai / műszaki ismeretek,
  • coding standard alkalmazása, tiszta kód szeretete.

Amit partnerünk kínál:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat,
  • szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • versenyképes jövedelem, juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő