www.cvonline.hu

Késztermék raktárvezető

  • A hirdetés 379 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Beszerzési és Logisztikai Igazgatósága

szolnoki telephelyére

Késztermék raktárvezetőt

keres

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú szakirányos végzettség előnyt jelent;
  • Raktározási tapasztalat, néhány év raktárvezetésben szerzett gyakorlat;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek, integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent;
  • Megbízhatóság, pontosság, fizikai terhelhetőség.

Feladatok:

  • A késztermék raktár működésének irányítása;
  • A raktárvezető helyettes és a raktárosok tevékenységének koordinálása, ellenőrzése;
  • A folyamatok felügyelete, a vállalatirányítási rendszerben szükséges intézkedések elvégzése.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Dinamikus csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Szolnok

Kezdés: 2016. november eleje

A jelentkezés módja: Szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével 2016. október 10-ig a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő