www.cvonline.hu

Késztermék komissiózó, csomagoló

  • A hirdetés 637 napja lejárt

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az elkészült alkatrészek komissiózása, azonosítása a gyártási és kiszállítási fázisban egyaránt
  • A kész alkatrészek csomagolásaKiszállítás során a becsomagolt termékek rakodása
    • Az elkészült alkatrészek felületkezelés előtti védelme
    • A megmunkálásból, mozgatásból fakadó sérülések, hibák javítása
    • A felületkezelés után a tisztítási feladatok elvégzése
  • Kész- és félkész termékek mozgatása
  • A felületkezelésre küldendő alkatrészek koordinálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Min. 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Megbízhatóság

Egyéb információ:

  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "Késztermék komissiózó" megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő