www.cvonline.hu

Késztermék értékesítő

  • A hirdetés 831 napja lejárt

Az FMCG szektor egyik meghatározó non-food magyar vállalata folyamatosan bővülő csapatába az alábbi munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

  • A területén lévő regionális vevőközpontok és kiemelt eladási helyek (hipermarketek és multinacionális piac ) látogatása.
  • Kapcsolattartás a hozzárendelt vevők döntéshozóival.
  • Készletek figyelése és optimalizálása.
  • Árak figyelése és betartatása.
  • Akciók, promóciók teljes körű szervezése és lebonyolítása.
  • Termék-, másodlagos és harmadlagos kihelyezések megszervezése.
  • Az elvárt számú vevőlátogatás bonyolítása a kitűzött célok realizálása érdekében.
  • A piaci aktivitások folyamatos figyelése.
  • Tárgyalások bonyolítása
  • Polcszervizes tevékenység szervezése, felügyelete.
  • Riportok készítése.

Elvárások:

  • 3-5 év hasonló FMCG területen és munkakörben szerzett tapasztalat vevőkör ismerettel
  • A területéhez tartozó vevő partnerek alapos ismerete.
  • Önállóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Stressz tűrő képesség
  • Felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • Angol középfok
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • A munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastruktuális háttér.

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Egyéb információ:

Felhívjuk figyelmét, hogy csak azt a jelentkezést tudjuk elfogadni, amely teljes mértékben megfelel az elvárásoknak!

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajz és bérigényt tartalmazó motivációs levél elküldésével lehet, a tárgyban a megpályázott munkakör pontos megnevezésével.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol