www.cvonline.hu

Készségfejlesztő tréner

UPC Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.02.19.
Hirdetés azonosító: 740705
UPC fejléc

A UPC-nél mindig számíthatunk egymásra, és ügyfeleink is számíthatnak ránk. Nálunk a legfontosabb érték az ember. Jó közösségben, családias légkörben dolgozunk, biztos munkahelyet és jövőképet kínálunk.
Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

A munkakört betöltő munkavállaló az Értékesítés és Ügyfélszolgálatra belépő, vagy már ott dolgozó munkatársak készségeinek fejlesztéséért, képzéséért felel. Részt vesz a képzések tervezésében, megvalósításában, eredményességének utókövetésében. Képviseli az osztályt a társosztályokkal való megbeszéléseken, képzéseket tart, coachingol.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik
  • Minimum középfokú angol nyelvtudással bír
  • Minimum 3 év tréneri szakmai tapasztalattal bír,
  • Tapasztalatot szerzett értékesítők képzésében, folyamatos fejlesztésében
  • Legalább 2 éves ügyfélkapcsolati/értékesítési gyakorlattal rendelkezik
  • Fejlett elemző és problémamegoldó képesség jellemzi
  • Kiváló kommunikációs készség jellemzi szóban és írásban egyaránt (logikus és világos érvelés, értő figyelem, asszertivitás),
  • Kiemelkedő prezentációs készséggel bír
  • Középszintű felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel birtokában van
  • Csapatszellem, agilitás és kezdeményezőkészség jellemzi
  • Nyitott a szakmai kihívásokra
  • Rugalmas, megbízható, eredményorientált személyiség

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Képzési, fejlesztési igények felismerése, feltárása
  • Tréningek, workshopok tervezése, kidolgozása, lebonyolítása, utókövetése
  • Oktatási anyagok készítése, frissítése
  • E-learning tananyagok fejlesztése
  • Tréningekhez kapcsolódó dokumentációs folyamatok karbantartása
  • Társosztályokkal való együttműködés a hatékony fejlesztés érdekében
  • Értékesítők, ügyfélkapcsolati munkatársak folyamatos fejlődésének elősegítése
  • Az értékesítés és ügyfélszolgálat szakértői szintű képviselete, projektekben való részvétel
  • Szakmai és készségszintű önfejlesztés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Coach tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • Kiváló csapat

Munkavégzés helye: Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

UPC lábléc