www.cvonline.hu

Készpénzgazdálkodás munkatárs

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Bankműveletek - Fizetésforgalom területre keresünk munkatársat Készpénzgazdálkodás munkatárs pozícióba.

Feladatok

  • A banki készpénzgazdálkodás központi irányítása
  • A  Bank készpénzelosztásának optimalizálása, készpénzhiány vagy -felesleg kezelése
  • Magasabb minőségű ügyfélkiszolgálás támogatása
  • A fiókok tehermentesítése a készpénzelosztás operatív teendői alól
  • Készpénz igények és készletek, valamint a fiókokkal való kapcsolattartás rendjének szabályozása
  • Forint eladás bankjegy-kereskedelem útján
  • A Bank által kötött szállítói szerződésben foglaltak szerint  a kihelyezett központi értéktárban lévő készpénzállomány meghatározása, egyeztetése, ellenőrzése
  • ATM üzemeltetési, telepítési, szoftver upgrade feladatok
  • Készpénzforgalommal, ATM telepítéssel és karbantartással kapcsolatos számlák felosztása fiókok, üzleti területek között
  • Központi értékpapír-értéktár és Kartotéktár kezelése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • valutapénztáros- és valuta-ügyintéző szakképesítés
  • készpénz-, értékpapír- és ATM üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • a banki tevékenység általános ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, stressz-tűrő képesség
  • folyamatokban történő gondolkodás
  • irodai alkalmazások készség szintű ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • értékpapírjogi vizsga

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő