www.cvonline.hu

Készlettervező munkatárs (Pest megye)

  • A hirdetés 909 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára készlettervező munkatársat keresünk, globális logisztikai csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • a cég által gyártott termékek szervizelési folyamatainak támogatása az EMEA régióban,
  • alkatrész készletekkel kapcsolatos elemzések és előrejelzések készítése,
  • kiszállításokhoz szükséges készletszintek biztosítása,
  • vevői megrendelések nyomon követése, kiszállítási idők csökkentése,
  • hatékonysági mutatók elemzése,
  • belső logisztikai rendszerek használata (készlettervezéshez).

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • legalább fél éves készlettervezés/elemzés területén szerzett tapasztalat,
  • legalább fél éves nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat,
  • erős elemzői készségek,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, a munka többségében angol nyelven zajlik).

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbie-mail címre.