www.cvonline.hu

KÉSZLETSZÁMOLÓ (7101)

  • A hirdetés 794 napja lejárt

A Pannon- Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Készletszámoló

Elvárások:
•Szakmunkásképző végzettség
•Pontos, precíz munkavégzés
•Jó monotonitástűrő képesség
•Targoncavezető jogosítvány vezetőállásos (3313) vagy vezetőüléses (3324) targoncára (mindkét típus megléte előnyt jelent)
•1 éves targoncavezetői gyakorlat
•Több éves raktári tapasztalat előnyt jelent

Feladatok:
•Napi számolás végrehajtása, a számolólap pontos kitöltése
•Együttműködés a készlet kontrollerrel és a raktárral
•Leltározásban való részvétel
•Felesleges készletek selejtezésében való részvétel

Munkavégzés helye:
•Budapest XVIII. kerület vagy Gyál
•Szálláslehetőséget biztosítunk
•Céges buszok Budapest több pontjából (Stadionok, Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Liszt Ferenc repülőtér) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés,
•Fejlődési lehetőség,
•Emelt műszakpótlékok,
•Cafetéria juttatás választható elemekből,
•Bónusz rendszer,
•Tiszta, igényes munkakörnyezet,
•Céges buszok Üllő, Monor és Albertirsa vonalában, valamint Tatárszentgyörgy, Örkény, Dabas és Ócsa irányában

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „KÉSZLETSZÁMOLÓ”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857