www.cvonline.hu

Készletszámolás diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 705771

Műanyag termékeket forgalmazó partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkavállalókat:

Feladatok:
  • betanított jellegű munka
  • műanyag alkatrészek számolása
  • anyagmozgatás
  • adminisztráció
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
Amit kínálunk:
  • br. 564 Ft/óra
  • fiatalos csapat
  • folyamatos munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig, napi 4-8 óra, 8:00 és 16:00 között beosztás szerint
Kapcsolat:
Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni lehet: E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a +36-20/6655-710 telefonszámon.