Készletkoordinátor (megváltozott munkaképességűeknek)(GI-6500)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 902273
lejárt

Felelősséggel tartozik az Értékesítési Vezető melletti készletkezelést érintő adminisztratív, koordinációs és riportálási feladatok ellátásáért.
Riportok, kimutatások készítése SAP, Excel, Analyzer, Analytics programok használatával.
Hó eleji előrejelzésekkel felhívja a figyelmet azokra a termékekre, melyek a hónapban halott készletté válhatnak, vagy súlyosabb kategóriába kerülhetnek sikertelen értékesítés esetén.
Várható és realizált értékvesztés kimutatása.
Heti két alkalommal történő halott készlet mustra, melyben visszajelzést ad a TOTAL, illetve termékcsoport szintű halottkészlet-szintről.
A lefektetett szabályoknak megfelelő akciózás végrehajtása, amennyiben valamely anyagcsoport meghaladta a toleranciaszintet.
II. osztályú termékek árazása, valamint elérhetővé tétele a weboldalon a logisztikával szorosan együttműködve.
Szezonális anyagcsoportok, illetve termékek szezon végi kiárusításában és akciózásában való aktív részvétel.
Az egyes árösszehasonlító oldalak TOP termékeinek nyomon követése, valamint visszajelzés készítése azokról a termékkörökről, melyekben hiányosságot, vagy versenyképtelen árazást vél felfedezni a cég részéről.
Termékcsoportok optimális készletszintjének meghatározása, valamint az abban szereplő anyagcsoportok elvárt készletének meghatározása.
Húzó termékek elérhetőségének aktív figyelése, azok értékesítési csatornáinak riportálása.
Beszállítói rendelések csúszásának nyomon követése és dokumentálása kiemelt figyelemmel azokra, melyekre nyitott vevői megrendelés is van.
Webadmin napi szintű ellenőrzése, tiltólisták vezetése, termékek aktív státuszra történő visszaállítása.

Elvárás:
Megváltozott munkaképesség
Legalább középfokú végzettség
Pontosság, precizitás, nagy munkabírás
Komplexitás, egyszerre több projekt kezeléséhez
Erős számítógépes ismeretek
Angol nyelv magabiztos használata

Előny:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Logistics Assistant

Reckitt Benckiser Magyarország Kft.

RB is the world's leading consumer health and ...
Budapest, Pest

Senior Demand Planner

Operations Buyer (Fluent Dutch)

PBS International Kft.

Country:   Hungary (+36) • ...