www.cvonline.hu

Készletkönyvelő

  • A hirdetés 518 napja lejárt

A Rondo Ganahl AG egy hagyományokban gazdag, nagy múltú osztrák vállalkozás.
Fő üzleti tevékenységünk a hullámkarton-csomagolások, hullámkarton-alappapírok előállítása.
A megbízhatóság, a hosszú távú gondolkodásmód és a forrásokkal való felelősségteljes bánásmód jellemzi cégünket. A Rondo-t a legmodernebb technika és az erősen motivált emberek együtt teszik innovatívvá, erőssé és rugalmassá. Sikerünk egyik alapja a dolgozóink személyes elkötelezettsége.
Budapesti, soroksári üzemünkbe keresünk hosszú távú karrierlehetőséggel

munkatársat

Feladatok:

  • Segédanyagokra vonatkozóan a készletek beszerzésének, felhasználásának, leltározásának adminisztratív ellenőrzése előírás szerint
  • A segédanyag készletnek a készletprogramban történő könyvelése
  • Kapcsolattartás a készletekkel dolgozó munkatársakkal
  • Állóeszközök leltározása
  • Évközi és év végi leltározás megszervezése, dokumentálása
  • Bankkönyvelés
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • középfokú pénzügyi / számviteli végzettség
  • magabiztos Excel használat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó együttműködési képesség

Előnyök:

  • SAP felhasználói ismeretek
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • angol/ német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
  • Fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő