www.cvonline.hu

Készletkontroller

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.29.
Hirdetés azonosító: 954718
lejárt

Flex állások

Vállalatunk, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba biatorbágyi munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Ciklikus számolás lebonyolítása napi szinten
  • A számolók munkájának meghatározása
  • Az eredmények kimutatása
  • Eltérések elemezése
  • Havi eredmények készítése
  • Leltári tevékenység előkészítésében, lebonyolításában való aktív részvétel
  • Selejtek kezelése
  • Készletjelentések készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettéség, felsőfokú végzettség előny
  • Készletezési területen szerzett tapasztalat
  • ERP rendzser ismerete előny
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre E-mail cím megjelenítése, a pozíció megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés, Egészségügy / Szociális ellátás
Régió
Biatorbágy