www.cvonline.hu

Készletgazdálkodó

  • A hirdetés 725 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Beszerzési és Logisztikai Igazgatósága

készletgazdálkodó munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség;
  • Logisztikai rendszerek, folyamatok ismerete;
  • Készletgazdálkodási ismeretek;
  • ERP rendszerek általános ismerete (QAD ismerete előny);
  • Szervezőkészség, önálló munkavégzés, rendszerszemléletű gondolkodásmód, határozott fellépés;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, pontosság.

Feladatok:

  • Forecast készítéssel kapcsolatos operatív gördítési feladatok végrehajtása, termelés tervezése MRP segítségével, MRP eredmények kiértékelése;
  • Tételek átlagkészlet, minimumkészlet és biztonsági készlet szintjeinek meghatározása és tételek készletgazdálkodási paraméterezése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Készletgazdálkodással összefüggő elemzési módszerek (pl.: ABC, XYZ elemzés) alkalmazása a vállalatirányítási rendszerben;
  • Készletgazdálkodási tevékenység fejlesztését szolgáló projektfeladatok irányítása, végrehajtása;
  • A tevékenységeink értékelésére szolgáló jelentések tervezése, elkészítése;

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: 2015. szeptember

A jelentkezés módja: Önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével 2015. augusztus 7-ig az alábbi email  címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő