www.cvonline.hu

Készletgazdálkodó

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Cégcsoportunk a régió dinamikusan fejlődő autó - és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1000 fős csapat, 140 márkás termékportfólió jellemzi.

tehergépjármű területre

Feladatok:

  • A készletek napi szintű ellenőrzése és optimizálása.
  • Az elfekvő készletek figyelése és akciók kidolgozása.
  • A minimum és maximum készlet beállítások kezelése és javítása.
  • Biztonsági készletek beállítása és javítása.
  • Készletgazdálkodáshoz szükséges statisztikák, kimutatások elkészítése, feldolgozása.
  • Statisztikák, beszámolók készítése.
  • Belföldi és import rendelések elkészítése az elvárt készletszint betartásával.
  • Forgási sebesség ellenőrzése és javítása.
  • A készletgazdálkodással kapcsolatos napi adminisztratív feladatok elvégzése.
  • Az értékesítési céloknak megfelelő igények megteremtése, alapok biztosítása.
  • Új cikkek piaci bevezetési feltételeinek megteremtése és bekészletezése.
  • Beérkező árinformációk feldolgozása, árelemzés készítése és javaslattétel a termékmenedzsment felé.
  • Reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • Műszaki vagy logisztikai területen szerzett felsőfokú végzettség.
  • Tehergépjármű alkatrész ismeret.
  • Az angol nyelv középfokú ismerete, aktív használata szóban és írásban egyaránt.
  • MS Office  magabiztos használata.
  • Kiváló kommunikációs képesség.
  • Nagyfokú problémamegoldó készség és önállóság.
  • Határozott, pontos, szorgalmas és nyitott személyiség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként.
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol