www.cvonline.hu

Készletgazdálkodó

  • A hirdetés 756 napja lejárt

 A világ legnagyobb generikus gyógyszercégének magyarországi vállalata,  a

                                                                          Teva Gyógyszergyár Zrt. Kereskedelmi Vezérigazgatósága

                                                                            munkatársat keres  Gödöllőn történő munkavégzésre

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. hisz abban, hogy egy céget a munkatársai tesznek sikeressé és rajtuk keresztül ítéli meg a piac a tevékenységét. Ezért fordítunk különös figyelmet a szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak kiválasztására. A szakértelmen túl nagyra értékeljük, ha munkatársaink magukénak érzik a cég hitvallását, mely a vezető piaci pozíció megszerzésén túl az emberi és kulturális értékek megőrzését is fontosnak tartja.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. méltán büszke a széles támogatási rendszerére, mely a sport, a kultúra, az oktatás valamint a hátrányos helyzetű családok és gyermekek megsegítésére terjed ki.

Feladatok:

  • Beszállító partnerekkel való kapcsolattartás
  • Belföldi és import rendelések elkészítése az elvárt készletszint betartásával
  • Reklamációk kezelése
  • Gyártói akciók kezelésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Közeli lejáratú termékek és eladási problémás termékekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Hó végi és eseti árváltozás ellenőrzése

Elvárások:

  • Közgazdász vagy külkereskedelmi vagy logisztikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 2 - 3 év gyógyszeripari tapasztalat
  • Beszerzési, vagy készletgazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office erős, magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Határozott, pontos, szorgalmas és nyitott személyiség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos képzések

Ha szeretnél egy dinamikus, professzionális, folyamatosan növekvő cég  csapatának tagja lenni, küldd el  fényképes  szakmai  önéletrajzodat a következő címre: Link megjelenítése

                                                                                             TEVA. A minőségi gyógyszer.

                                                                                     Csatlakozz most a Teva csapatához!

Helyek Gödöllő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő