www.cvonline.hu

Készletgazdálkodó

  • A hirdetés 1285 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

kollégát.

Feladatok:

  • Készletfigyelés

  • Szállítási feltételek és célok meghatározása

  • Terv-tényadatok elemzése

  • A beruházások elemzése és javaslattétel a raktározási stratégiára

  • A készletek értékelése

  • Adatszolgáltatás, kimutatások készítése, egyeztetés a tárosztályokkal

Nemzetközi csapattal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Önállóság

  • Jó kommunikációs képesség

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Igényes munkakörnyezet

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő