www.cvonline.hu

Készletgazdálkodó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.
Hirdetés azonosító: 1016029

Pozíció leírása / Job description

Ragasztók, tömítők, valamint tetőipari termékek gyártásában és forgalmazásában piacvezető partnerünkhöz keresünk készletgazdálkodó kollégát.

Feladatok:

- kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel, valamint a külföldi gyárakkal
- készletgazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása
- megrendelések feldolgozása
- szállítások tervezése, szervezése
- operatív beszerzés
- raktározási csapat vezetése, koordinálása
- adminisztratív feladatok (Export - import)

Elvárások:

- EKÁER, valamint SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
- logisztikában, raktározásban szerzett minimum 3 éves releváns tapasztalat
- felsőfokú szakirányú végzettség
- jogszabályok ismerete
- angol nyelv tárgyalási szinti ismerete
- haladó szintű Excel ismeret
- jó szervezőképesség, rugalmasság
- vezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- bejárás támogatása
- stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a