www.cvonline.hu

Készletgazdálkodó műszerész

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Cégünkről

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, magyar tulajdonú cég. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy- és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Feladatok összefoglalása

  • Beszerzett anyagok, eszközök, alkatrészek átvétele, mennyiségi és minőségi ellenőrzése, raktározása
  • Raktári készletek kezelése, mozgásainak nyomon követése
  • Vállalatirányi rendszer készlet- és raktárkezelési funkcióinak működtetése
  • Bizonylatok kezelése, csomagok összeállítása, fuvarszervezés
  • Leltározások, selejtezések szervezése, lebonyolítása
  • Részvétel a gyártási és szerviz tevékenységben
  • Szakmai támogatás a fejlesztésekhez, tervezésekhez

Elvárások

  • Elektronikai műszerész technikus végzettség
  • Mérőműszerek készség szintű ismerete
  • Windows és Office szoftverek készség szintű ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol középfokú nyelvismeret

Előny

  • Minőségbiztosítási és vállalatirányítás rendszerek használata terén szerzett gyakorlat
  • Szakirányú (elektronikai) szakmai gyakorlat
  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • „B” típusú jogosítvány

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amit ajánlunk

  • Fiatal csapat, színvonalas munkafeltételek
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-maicímre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tüntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő