www.cvonline.hu

Készletgazdálkodó munkatárs

  • A hirdetés 1395 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Beszerzési és Logisztikai Igazgatósága

készletgazdálkodó munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Logisztikai rendszerek, folyamatok ismerete
  • Készletgazdálkodási ismeretek
  • ERP rendszerek általános ismerete (QAD ismeret előny)
  • Szervezőkészség, önálló munkavégzés, rendszerszemléletű gondolkodásmód, határozott fellépés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, pontosság

Feladatok:

  • Napi/heti/havi rendszerességgel a készletek alakulásának nyomon követése és különböző készletjelentések készítése
  • Átlagkészlet, minimumkészlet és biztonsági készlet szintek meghatározása és paraméterezése a vállalatirányítási rendszerben
  • Elfekvő és feleslegessé vált készletek feltárása
  • Késztermék gyártási rendelések rögzítése, MRP futtatása, eredmények kiértékelése
  • Készletgazdálkodással összefüggő elemzési módszerek (pl.: ABC, XYZ elemzés) alkalmazása a vállalatirányítási rendszerben
  • A tevékenységeink értékelésére szolgáló riporttervek készítése

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: 2014. február

A jelentkezés módja: Önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével 2014. február 14-ig az alábbi  címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő