www.cvonline.hu

KÉSZLETGAZDÁLKODÓ / MERCHANDISER

  • A hirdetés 808 napja lejárt

Ruházati, kereskedelmi cég budapesti irodájába keres, azonnali kezdéssel

KÉSZLETGAZDÁLKODÓ/ MERCHANDISER

munkatársat

Főbb feladatok:

  • Munkájával hozzájárul a forgalmi célok eléréséhez és megtervezi az ehhez szükséges készletmennyiséget a hozzá tartozó kereskedelmi egységek esetében
  • Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó üzlet szabályokat és előírásokat (selejtezési, leltározási, áruátvételi, visszáruzási szabályok), és ezeket a rábízott munkatársakkal is betartatja
  • Ellátja a rendelésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatokat és ellenőrzi az ehhez kapcsolódó munkafolyamatokat a hozzá tartozó kereskedelmi egységek esetében
  • A Kereskedelmi Osztály és a Merchandising Manager kérésének megfelelően beszámolókat, statisztikákat, riportokat készít
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot a társosztályokkal és továbbítja a kért kimutatásokat, riportokat
  • Naprakész elemzéseket vezet a hozzá tartozó kereskedelmi egységekről
  • Javaslatokat tesz az áru átcsoportosítására, rendelésekre a Merchandising Manager felé.
  • A Merchandising Managerrel együttműködve állítja fel az aktuális feladatok prioritási sorrendjét

Elvárások:

  • Kereskedelmi területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Kiemelkedően jó analitikus és strukturált gondolkodás
  • Excel program magas szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Adatbázis- kezelők és integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Önálló és pontos munkavégzés, kiemelkedő elemzőképesség
  • Nyitott, közvetlen személyiség, kiváló együttműködő képesség

Előny:

  • PIVOT táblák készítésének, függvények beállításának, időszaki riportok és makrók készítésének ismerete
  • SAP program ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát, fizetési igény és munkakör megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol