www.cvonline.hu

Készletgazdálkodó elemző

  • A hirdetés 775 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár

Beszerzési és Logisztikai Igazgatósága

munkatársat keres Szolnokon

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Közgazdasági és/vagy logisztikai felsőfokú végzettség,
  • Vállalatirányítási rendszer általános ismerete (QAD rendszer ismerete előny),
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete elengedhetetlen,
  • Problémamegoldó gondolkodásmód,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Precizitás.

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszerben rögzített tételek logisztikai törzsadatainak összegyűjtése és folyamatos karbantartása,
  • Havi/heti/napi rendszerességgel kimutatások készítése,
  • Az igazgatóság teljesítményének folyamatos nyomon követése, értékelése és elemzése,
  • A kidolgozott mutatók folyamatos számításban, elemzésében való részvétel,
  • Stratégiai kérdésekben döntés támogató elemzések készítésében való részvétel,
  • Hatóságok felé történő bevallások készítésében való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Szolnok

Kezdés: azonnal

A jelentkezés módja: Önéletrajzát 2015. február 13-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő