www.cvonline.hu
Készletgazdálkodási ügyintéző (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1023932
lejárt
FELADAT
Feladatok
  • Szoftverkezelés:
    • adminisztráció
    • order management
    • verzió követés
  • Elvárások szerint beszámolókat, jelentéseket és elemzéseket készít elő.
  • Kapcsolatot tart a beszerzéssel, pénzüggyel, belső IT-val
  • Karbantartja a készletgazdálkodási folyamatokat, optimalizálási változásokat javasol a működési problémák elkerülése, illetve a vonatkozó belső szabályzatok betartása érdekében.
  • Kezeli a készletgazdálkodási rendszereket, mint az SAP, Atlas.
  • Nagyobb átláthatósággal, nyomon követéssel, megbízható eszközgazdálkodási gyakorlatok, eljárások, és szabványok alkalmazásával biztosítja a működési költségek minimalizálását.
  • Nyomon követi a tárgyi eszközöket élettartamuk alatt a készletgazdálkodási feljegyzések és adatbázisok karbantartásával.
PROFIL
Elvárások
  • Középfokú végzettség

  • 0-3 év releváns szakmai tapasztalat (pályakezdőket is szívesen látunk!)

  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás

  • MS Office ismeretek, magas szintű Excel tudás

Személyiségbeli elvárások
  • Proaktivitás

  • Rugalmasság

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Monotonitás tűrés

  • Logikus gondolkodás

  • Multitasking

Kategória
IT / Informatika
Régió