www.cvonline.hu
Készletgazdálkodási Munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.04.
Jelentkezési határidő: 2015.09.08.
Hirdetés azonosító: 970261
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Gyógyszeripar területen tevékenykedő multi partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióra jelöltet:

KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS

Feladatok:
- Rendelésfeldolgozás
- Csomagolóanyagok törzskönyvi változtatásának bevezetése és regisztrációja
- A társosztályok által végzett javítások, jóváhagyások átfogó koordinálása
- Nyomdai beszállítók kiválasztása
- Adatbázisok karbantartása, jelentések, riportok, statisztikák elkészítése
- Heti eladás előrejelzése
- Kereskedelmi és egyéb projektekben való aktív részvétel, illetve annak adminisztrálása

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (közgazdász, logisztika)
- Folyékony aktív angol nyelvtudás
- Erős felhasználói szintű Excel tudás, SAP ismeret
- Minimum 1 év munkatapasztalat logisztika/készletgazda területen
- Csapatszellem (5 fős csapat)
- Határozott, agilis személyiség

Amit a cég kínál:
- Versenyképes juttatás
- Cafatéria
- Innovatív megoldásokra koncentrálódó stabil hátterű iparág
-Fiatalos csapat