www.cvonline.hu

Készletgazdálkodási munkatárs

  • A hirdetés 994 napja lejárt

FELHÍVÁS

A MOL Nyrt. Készlet- és Raktárgazdálkodás szervezete munkatársat keres a következő munkakörbe:

Munkavégzés helye: Százhalombatta

A munkakör célja:

 MOL Nyrt. dolgozóinak védőruha ellátását végző bértextília szolgáltatást koordinációja, valamint MOL Nyrt. szintű készletek meghatározása, elemzése, értékelése a tervezett készletszintek betartása érdekében.

Feladatok:

  • Felelős a védőruha készletváltozásokat érintő folyamatokért. Feldolgozza, és napi szinten továbbítja a dolgozói igényeket és reklamációkat a szolgáltató felé, részt vesz esetek kivizsgálásában és megoldásában,
  • Egyezteti a bértextília szolgáltató és a munkavállalók közötti készletváltozásokat.
  • Részt vesz a védőruha szolgáltatás folyamatának javítása érdekében tett havi értekezleteken.
  • Folyamatosan tájékoztatja a kijelölt lokális kapcsolattartókat a védőruha szolgáltatást érintő változásokról, adatot szolgáltat részükre.
  • Nyomon követi a védőruha szolgáltatás kiemelt projektjeit.
  • Közreműködik a bértextíliát érintő számlázási folyamatokban.
  • Közreműködik a MOL Nyrt. szintű készletterv elkészítésében az üzletági tervek figyelembe vételével, az elfogadott terveket végrehajtatja.
  • MOL gyárszinten vizsgálja a készletmozgásokat, kimutatja és elemzi a tervtől való eltérések okait, javaslatot tesz a régiók számára készletpótlási ügyvitelükre vonatkozóan, a tervtől való eltérés korrekciója érdekében.
  • Meghatározza a készletezett és nem készletezett cikkek állományát és optimális arányukat a készletezési költségek csökkentése céljából.  Információkkal látja el a meghatározott társszervezeteket, közreműködik az üzembiztonsági készletek körének és készletszintjének meghatározásában.
  • Vizsgálja a cikkek termékcsalád kódjait, ezek alapján javaslatot tesz a megfelelő megrendelésekre az új és helyettesítő termékek körére vonatkozóan, valamint a MOL integrált szintű inkurrencia feltárásával hozzájárul az elfekvő készletek csökkentéséhez.
  • A kiszolgált partnerek minőségbiztosítási rendszeréhez igazodva ellenőrzi a konform minőségbiztosítási rendszer működését.
  • Ellenőrzi a raktárak közötti, illetve a felhasználási helyekre történő szállítási lánc működőképességét és gazdaságosságát.

Követelmények:

  • középfokú végzettség logisztikai/raktározási/készletgazdálkodási ismeretek
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • kiváló számítógépes (MS Office, SAP) ismeretek
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • felsőfokú logisztikus vagy közgazdasági végzettség
  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • minőségirányítási rendszerek ismerete
  • angol nyelv magas szintű ismerete
  • azonnali kezdés

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a lenti linken. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

Jelentkezési határidő: 2014.05.04

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő