www.cvonline.hu

Készletgazdálkodási munkatárs

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva
Partnerünk:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnercégünk KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRSAT keres

Főbb feladatok, munkák:
  • készlettel kapcsolatos ellenőrzési munka elvégzése
  • hiányok, többletek kezelése
  • komissiózó feladatok rendjének ellenőrzése
  • készlet fizikai mozgatása szükség esetén
  • készlet áttárolás koordinálása
  • termékekkel kapcsolatos problémák kezelése
  • raktárak közti mozgások nyomon követése
  • leltározás
  • jelentések, statisztikák készítése a raktárvezető részére
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • analitikus gondolkodásmód
  • pontos, önálló munkavégzés
  • Microsoft Excel magasszintű ismerete
  • terhelhetőség
Előny:
  • készletgazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Dinamics Navision-ismerete
Amit partnerünk kínál:
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, európai érdekeltségű céges háttér, biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület – Harbor Logisztikai Park. A műszakokhoz igazítva céges busz biztosított Érd, Stop Shop megállóból.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni az et[kukac]exactsolutions[pont]hu címre.