www.cvonline.hu

Készletgazdálkodási Munkatárs

  • A hirdetés 306 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. kiskereskedelmi cikkeket forgalmazó leányvállalata részére,

Harbour Parkban történő munkavégzésre

Készletgazdálkodási Munkatársat

keres.

Főbb feladatok:

  • Beszerzők iránymutatása alapján a rábízott cikktörzs készleteinek felügyelete
  • Igények alapján a napi-heti megrendelések összeállítása, leadása
  • Áru érkezések ellenőrzése, reklamációk egyeztetése/kezelése
  • Árukészlet raktári mozgatásainak követése
  • Szavatossági idők követése
  • Elvárt készletszint beállítása
  • Eseti visszáruzások bonyolítása
  • Beszerzés, értékesítés támogatása
  • Szállítókkal napi/heti szintű kapcsolattartás
  • Más csoportokkal való együttműködés

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete (magas szintű Excel)

Képességek:

  • Kiemelten precíz munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság és proaktív magatartás
  • Határidők szigorú betartása
  • Kimagasló kommunikációs és együttműködési képesség
  • Nagyfokú terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény megjelölésével, 2016. július 15-ig, a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő