www.cvonline.hu

Készletgazdálkodási Működési Csoportvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.08.30.
Hirdetés azonosító: 848606

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Készletgazdálkodási Működési Csoportvezető
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: Legfontosabb célkitűzés az elérhetőség biztosítása, más célkitűzések figyelembe vételével.

- Raktári készletszintek meghatározása és optimalizálása
- Készlettervek készítése
- Készletek célszámon tartása az elérhetőség biztosítása
- Raktári be volumen tervezése
- Készletgazdálkodási csapat irányítása, munkaszervezése, motiválása, hogy elérjék a kitűzött célokat
- Kapcsolattartás a raktárral, beszerzéssel és szállítókkal
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú gazdasági végzettség
- Vezetői tapasztalat
- Angol középfokú nyelvtudás
- Felhasználói szintű Excel, World és Power Point tapasztalat
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Logisztikai szakirányú végzettség előnyt jelent
- Készletgazdálkodási tapasztalat