www.cvonline.hu

KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI MANAGER

  • A hirdetés 342 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piac-vezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Közel 300 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkat-részeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel, bővülő csapatunkba, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

A Te feladataid:

  • Készletszintek folyamatos nyomon követése
  • Készletek optimális szintjének biztosítása
  • Készletezési paraméterek felülvizsgálata
  • Termék helyettesíthetőség vizsgálata
  • Új termékek készlet szintjének meghatározása
  • Készletezési előjelzések készítése
  • Meglévő folyamatok fejlesztése, a szolgáltatási szint növelése érdekében
  • Együttműködés a beszerzés és logisztika részlegekkel
  • Riportok készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Középfokú műszaki végzettség (Felsőfokú végzettség előny)
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
  • Rendszer szemlélet
  • Precíz és önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás
  • Nyitott kommunikáció és proaktivitás
  • Pótalkatrész piacon szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit Neked kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Önálló döntési jogkör
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő