www.cvonline.hu

Készletgazdálkodási Manager

  • A hirdetés 278 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő élelmiszerkereskedelem területén működő kereskedelmi társaság keres,

Pozícióra

Feladatok:

  • Szállítói rendelések összeállítása készletszintek és vevői előrejelzések alapján,
  • Szállítói forecast-ok készítése és kontrollja,
  • Készletszintek folyamatos nyomon követése,
  • Készletek optimális szintjének biztosítása,
  • Elemzések készítése,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Szállítmányozás monitorozása, service level ellenőrzése,
  • Ellátási lánc és az értékesítés közötti kapcsolattartás,
  • KPI rendszer működtetése az egyes beszállítók teljesítményére vonatkozóan,

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Készletgazdálkodási területen FMCG vállalatnál szerzett minimum három éves tapasztalat
  • MS Excel tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Értékesítés-, vevőorientált hozzáállás

Juttatások:

  • fix + teljesítményarányos jövedelem

Pozíció területei:

  • FMCG Logisztika/Beszerzés
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye
Jelentkezési határidő:
2016. március 31.
Munkakezdés várható ideje:
2016. május 01.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő