www.cvonline.hu

Készletgazdálkodási elõadó

  • A hirdetés 296 napja lejárt

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység Budapest
Terület Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás
Foglalkoztatás formája Határozatlan idejû
Munkaidõ Teljes munkaidõ

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek
eredményeként jött létre 2013-ban.
A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhetõ.
Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai
szolgáltatásokat.
Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • Készletgazdálkodáshoz kötõdõ adatok elemzése, készlet összetétel meghatározása.
  • Felhasználói igény feldolgozás, kapcsolattartás, tájékoztatás.
  • Szerzõdéskövetés, készlet lehívás, készlet feltöltés, készlet átirányítás.
  • Készletmozgások támogatásának informatikai rendszerének napi használata.
  • Kisebb értékû szállítói szerzõdés elõkészítés.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú állami iskolai végzettség (érettségi),
  • legalább középfokú szakirányú képzettség (anyaggazdálkodási, vagy logisztikai),
  • MS Office magas szintû ismerete
  • a bizonylati fegyelem szerinti munkavégzés.

Elõnyt jelent

  • Anyag- és eszközkezelési munkában, valamint ehhez a munkához használt szoftverek kezelésében szerzett tapasztalat.
  • Mûszaki területen szerzett iskolai végzettség, munka tapasztalat.
  • SAP MM moduljának felhasználói szintû ismerete.

További információ
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklõdését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva.
Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

A konkrét pozíció könnyebb megtalálásához javasoljuk, hogy használja a RÉSZLETES KERESÉS-ben a SZAKTERÜLET
szûrõt.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő