Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari partnerünk számára keresünk munkatársat

készletgazdálkodási csoportvezető

(HF 11-7435)

pozícióba.

Feladat:

  • Készletgazdálkodók munkájának összehangolása, ellenőrzése,
  • A gyártás anyagellátásának tervezése és az anyagbeérkezések nyomon követése;
  • Elfekvő és feleslegessé vált anyagkészletek feltárása, csökkentése;
  • Készletgazdálkodási feladatok ellátása;
  • Folyamatos hatékonyság növelés, folyamatfejlesztési tevékenység;
  • Társosztályokkal történő együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség,
  • 2-5 éves, készletgazdálkodás területén szerzett tapasztalat;
  • ERP rendszerek ismerete, haladó szintű Excel ismeret;
  • Megoldás-és eredményközpontúság, rendszerszemléletű gondolkodásmód, határozott fellépés;
  • Kiváló elemzőkészség, jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség, pontosság;
  • Jó vezetői képességek, kisebb csoportok vezetésében szerzett tapasztalat;
  • Termeléstervezés területén szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest,
Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7435"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése