www.cvonline.hu

Készletgazdálkodási asszisztens

  • A hirdetés 839 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. budapesti központjába munkatársat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • számítástechnikai ismeretek és gyakorlat
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • idegen nyelv ismerete
  • korábbi tapasztalat hasonló munkakörben
  • szakirányú végzettség
  • azonnali munkakezdés

Feladatok:

  • a társaság készletmozgásainak kezelése
  • megrendelések összegzése, ellenőrzése, feladása
  • leltár rögzítés, fogyások adminisztrálásra
  • könyvelés és analitika közötti egyeztetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI. kerület

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi email címre küldheti.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő