www.cvonline.hu

Készletgazda

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• Raktárkészlet naprakész nyilvántartása
• Készletmozgások figyelése, dokumentálása
• Raktárrrend kialakítása és fenntartása
• Eszközök és anyagok összekészítése, ki- és bevételezés, szállítólevelek elkészítése
• Céges gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• 1-2 éves munkatapasztalat hasonló területen
• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Önálló, precíz, pontos munkavégzés

Előny:
• ERP rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:
• Könnyen megközelíthető munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fiatalos, motiváló csapat
• PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő