www.cvonline.hu

Készletgazda

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.06.11.
Hirdetés azonosító: 797227

Dinamikusan fejlődő partnercégünkhoz keresünk Készletgazda szakembert!

Feladatok:

•Integrált vállalatirányítási rendszer adatbázisból – napi 2 alkalommal – riportok készítése a cikkelemenkénti eladási adatokról és az áruházakban elérhető készletről
•Naprakész készletanalitika vezetése bizonyos hipermarketekben lévő termékekről
•Javaslattétel rendelésfelvételre, elosztó raktárból történő árumozgatásra
•Termékenkénti készletgazdálkodás és készletkövetés – napi jelentéstétel a kereskedelmi osztályra
•Egyéb jelentések, beszámolók és statisztikák készítése (pl. terv készlet/tény készlet, szavatossági/lejárati idő szerinti riportok)
•Árellenőrzés
•Kapcsolattartás társosztályokkal, az elkészített kimutatások, készletnyilvántartások továbbítása a döntéshozó osztályoknak/személyeknek.

Elvárások:

•Kontrolling területen szerzett tapasztalat – minimum 3 év
•Élelmiszeriparban készletnyilvántartás területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
•Kiemelkedően jó analitikus és strukturált gondolkodás
•Excel program, magas szintű ismerete és aktív felhasználói gyakorlata (PIVOT táblák készítése, adatbányászat, függvények beállítása, riportolás)
•Adatbázis-kezelők és integrált vállalatirányítási rendszerek magabiztos használata
•Aktív angol nyelvtudás
•Kereskedelmi szemlélet, kezdeményezőképesség
•Önálló és pontos munkavégzés, kiemelkedő elemzőkészség
•Nyitott, közvetlen személyiség, kiváló együttműködő képesség
•Középfokú gazdasági végzettség (előny: felsőfokú gazdasági végzettség)
•Saját személygépkocsi és B. kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján