www.cvonline.hu

KÉSZLETGAZDA

  • A hirdetés 408 napja lejárt

A BFB plus Kft. nemzetközileg elismert, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, csévharaszti telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • havi szintű leltárak szervezése, vezetése és kiértékelése, vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • bevételezések, gyártások, kiadások készletmozgásának ellenőrzése, összevetése a rendszerben történő mozgásokkal
  • napi szintű raktárellenőrzés (átlagosan 1000 cikkel dolgozunk), pontos készletnyilvántartás biztosítása
  • készletmozgásokhoz kapcsolódó folyamatok lefektetése, szabályozása és betartatása
  • lassan mozgó, elfekvő és közeli lejáratú készletek figyelése
  • kapcsolattartás társosztályokkal (készlet előrejelzések, gyártási igények)
  • külső raktárak havi szintű ellenőrzése
  • üzemi adminisztráció segítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (logisztika / szállítmányozás)
  • releváns, legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (különösen excel)
  • vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz  önnáló munkavégzés, terhelhetőség
  • kiválló kommunikációs, szervezési készség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • mezőgazdasági termények ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Jó kereseti lehetőség

Munkavégzés helye:
Csévharaszt

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és szívesen dolgoznál cégünknél, akkor küldd a fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő