www.cvonline.hu

Készletgazda – Budaörs

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budaörsi áruházunkba

Készletgazda munkatársat

keresünk

 Feladatok:

  • készletgazdálkodási rutinok betartása
  • az eladótér készletgazdálkodásának felügyelete
  • szállítók, szállítmányok, túratervek felügyelete
  • megfelelő készletgazdálkodás biztosítása
  • optimalizálja a készletforgást, készletösszetételt
  • szezonális, akciós és egyéb piaci hatások figyelembevétele
  • a hozzá tartozó termékcsoport termékei rendelkezésre állásának biztosítása
  • megelőzi a raktárhiányok kialakulását
  • termékrendelések tervezése, feldolgozása

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • vevőközpontú gondolkodás
  • analitikai, logikai készség, átfogó látásmód
  • szabálykövetés
  • döntési képesség, kezdeményezőkészség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • angol és/vagy német nyelv ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni az KÉSZLETGAZDA megnevezést.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő