www.cvonline.hu

Készletellenőr

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 825724

Logisztikai partnercégünk számára Biatorbágyra, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • Sérülések jegyzőkönyvezése és kezelése,
  • készletek optimalizálása WMS rendszerben történő mozgatásokkal,
  • teljes készletellenőrzés (magas tároló helyek és komissiótér készlete) a kiírt ütemezés szerint,
  • készletellenőrzések során tapasztalt eltérések okának kiderítése,
  • az operáció napi munkájának támogatása,
  • riportok készítése.
Elvárások:
  • Alapfokú végzettség,
  • targoncavezetői engedély,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • számítógépes ismeretek: excel, RF eszközök használata, WMS betanulása
  • pontosság, precizitás.
Amit kínálunk:
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy (bejárás Budapestről vagy Tatabányáról céges autóbusszal)
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése