www.cvonline.hu

Készletellenőr

  • A hirdetés 433 napja lejárt

A Haldex egy multinacionális vállalat, amely haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti partnereink főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezünk.

Svéd anyavállalatunk bizalmát élvezve létrehozunk egy új termelési központot, mely kapcsán lehetőségünk van arra, hogy a környéken új munkahelyeket teremtsünk. Olyan munkavállalókat keresünk az alábbi pozíciókra, akik szívesen dolgoznának egy olyan cégnél, ahol pontosan fizetnek, ahova a kollégák szívesen járnak dolgozni, valódi közösségként működnek együtt egy stabil munkahelyen.

Feladatok és felelősségek

  • Napi szintű készletellenőrzés, a műveletre vonatkozó utasítások alapján
  • Az ellenőrzés egyeztetése a logisztikai osztállyal
  • Az eltérések dokumentálása és jelzése a belső szabályzat szerint
  • A beérkezések és áruátvétel ellenőrzése, eltérések jelzése az áruátvevő vagy a raktárvezető felé
  • Dokumentumok nyilvántartása, irattárazása
  • Auditban való részvétel

Szükséges képesítések, tapasztalat

  • Legalább szakmunkás bizonyítvány
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncakezelői jogosítvány
  • Pontosság, megbízhatóság

További információ: Viszolai Krisztina/Sipos Tamás
Jelentkezés: az alábbi email címen.

A pozícióra mind belső jelentkezőket, mind pedig a Munkatárs Ajánló Program keretében jelölteket várunk. A Munkatárs Ajánló Program részleteiről kérlek olvassátok el az e-mailben kiküldött és a faliújságokon megtalálható részleteket és ajánláskor töltsétek ki a Munkatárs Ajánló Lapot, melyet a recepción illetve a kiküldött e-mail csatolmányaként is megtaláltok.

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő