www.cvonline.hu

KÉSZLETELLENŐR (6502)

  • A hirdetés 704 napja lejárt

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, az alábbi munkakörbe:
Készletellenőr

Feladatok:
•Készlet számolás, ellenőrzés
•Számolólap pontos kitöltése,
•Leltározásban való részvétel,
•Felesleges készletek selejtezésében való részvétel

Elvárások:
•Szakmunkásképző végzettség,
•1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
•Pontos, precíz munkavégzés,
•Előny: Targoncavezető jogosítvány vezetőállásos (3313) vagy vezetőüléses (3324) targoncára

Munkavégzés helye:
•Gyál (Pest megye)

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Kafetéria juttatás
•Bónusz rendszer
•Céges buszok Üllő, Monor és Albertirsa vonalában

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „KÉSZLETELLENŐR”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48