www.cvonline.hu

Készletelemző

  • A hirdetés 959 napja lejárt

A Jabil Circuit (Link megjelenítése) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladata:

  • leltárak lebonyolítása, irányítása és elemzése,
  • folyamatos leltár eredmények kielemzése, SAP –ban történő könyvelése,
  • ellenőrzi és elemzi a pontos késztermék szinteket,
  • a WIP területhez tartozó anyagok készletpontosságának elemzése és fenntartása,
  • különböző riportok elkészítése a vezetőség felé.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség és 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Power Point) gyakorlati szintű ismerete,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • fejlett felelősségérzet,
  • rendszerszemlélet,
  • pontosság,
  • hatékony problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikáció készség,
  • magabiztosság, vezetői készség.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú mérnöki vagy közgazdasági végzettség,
  • elektronikával kapcsolatos iparágban szerzett tapasztalat,
  • MRP II rendszer ismerete (SAP preferált),
  • erős számtani, matematikai és elemzési képességek,

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát az alábbi linkre kattintva:

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő