www.cvonline.hu

Készletadminisztrátor

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vendéglátó egységeket üzemeltető cégünk F&B csapatába keresünk

Készletadminisztrátor munkatársat

Feladatok:

  • Nyitó készlethez szükséges dokumentáció begyűjtése, feldolgozása
  • Munkavállalói nyilatkozatok adminisztrációja
  • Veszteségek leírása, dokumentálása
  • Riportok nyomtatása, adatok összesítése
  • Transzfer dokumentumok begyűjtése, gépen való feldolgozása
  • Ételek minőségének ellenőrzése
  • Dokumentációk pontos vezetése, archiválása
  • Havi leltárban való részvétel (hó utolsó éjjele)

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (min. érettségi, előny: közgazdasági; illetve felsőfokú végzettség)
  • Képesség az önálló, illetve csapatmunkára
  • Hétvégi munkavégzés, esetenként éjszakai műszak vállalása
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Materials Control rendszer ismerete
  • F&B végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett munkahely
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
  • Lehetőség nyelvgyakorlásra
  • Alapbéren felüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Ha szeretnél egy fiatalos és lendületes csapat tagja lenni, akkor várjuk önéletrajzodat a lenti email címre!

Cégünkről további információ az alábbi honlapon található: Link megjelenítése

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol