www.cvonline.hu

Készlet koordinátor (állattenyésztési területre) INTS/13/53

  • Company_icon INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Készlet koordinátor (állattenyésztési területre)

FŐBB FELADATOK:

  • Kapcsolattartás az állattartó telepekkel, társosztályokkal és partnerekkel
  • Termelési adatok feldolgozása, készletek nyomon követése
  • Egyéb termeléshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Periodikus, ad- hoc riportok készítése
  • Több fős részleg feladatainak koordinálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • Készletkezelési, beszerzési tapasztalat
  • Haladó szintű számítógépkezelői ismeretek, aktív Excel gyakorlat
  • ERP Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Proaktív gondolkodás, vezetői szemlélet
  • Terhelhetőség, elkötelezettség, pontos, precíz munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Termelési vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Állattenyésztési, mezőgazdasági érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Pest megye déli része

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol