www.cvonline.hu

Készlet kontrolling asszisztens

  • A hirdetés 490 napja lejárt

 Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

 készlet kontrolling asszisztens

Feladatok:

  • Köztes és nyitott állapotú rendszerbeli tranzakciók (naplók, átmozgatások, rendelések) kigyűjtése, továbbítása, problémák kezelése.
  • Technikai tárhelyek folyamatos kontrollálása.
  • Leltárok állandó ellenőrzése, panaszok kezelése mind a szervezeten belül, mind a partnerek körében.
  • Beszerzési szállítmányok, valamint a szállítmányok elszámoltatásának állandó felügyelete.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség.
  • MS Office kiváló ismerete.
  • Kiváló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kreativitás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, cafeteria és munkaruha juttatás.
  • Munkába járási támogatás.
  • Piacon elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 43. (közvetlenül a Volánbusz 305, 306-os buszjárat megállójánál)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát és bérigényét az alábbi email címre. A tárgyban kérjük tüntesse fel: „TM kontrolling asszisztens”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő