www.cvonline.hu

Készlet kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.07.22.
Hirdetés azonosító: 823504

Feladatok:

- Értékesítő kollégák munkájának rendszeres ellenőrzése megadott kritériumok és túraterv alapján
- Kérdőívek kitöltése tableten objektív szempontok alapján
- Időszakos jelentések készítése és prezentálása
- Vevői adatbázis kezelése, karbantartása
- Folyamatos kapcsolattartás a csapattagokkal, kereskedelmi és az IT részlegekkel

Elvárások:

- legalább középfokú végzettség kereskedelmi, gazdasági területen
- 1 év munkatapasztalat
- határozott fellépésű, dinamikus személyiség
- kiváló numerikus készségek
- megbízhatóság, precizitás, monotónia tűrés
- energikus, proaktív hozzáállás
- jó kommunikációs készség
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
Előny:
- felsőfokú végzettség
- értékesítésben, FMCG területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- rugalmas munkaidő
- utazási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a