www.cvonline.hu

Készlet ellenőr

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

A dán Coloplast gyógyászati segédeszközök fejlesztésével és gyártásával foglalkozik, s a világ kórházainak és egészségügyi intézményeinek vezető beszállítója. Vállalatunk Dániában, USA-ban, Kínában, Franciaországban és Magyarországon gyárat, további 52 országban pedig értékesítési képviseletet üzemeltet.

Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett pozícióval:

Feladatok:

  • ciklikus ellenőrzések kiértékelése, hibák okainak keresése, azok korrigálása,
  • készletkorrekciók elvégzése a vállalatirányítási rendszerben,
  • kimutatások készítése Excel-ben,
  • raktári program felügyelete, karbantartása, adatbázis szerkesztése,
  • leltározás előkészítése, felügyelete, kiértékelése,
  • raktári gépek, eszközök állapotának nyomon követése,
  • részvétel a raktári folyamatok fejlesztésében.

 Amit elvárunk:

  • középfokú végzettség (érettségi),
  • targoncavezetői jogosítvány,
  • MS Office programcsomag ismerete,
  • integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.

Előny:

  • raktári tapasztalat,
  • jó elemző és logikai készség,
  • angol nyelvtudás,
  • jövedéki ügyintéző képesítés.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a meghirdetett pozíció, kérlek, küldd el jelentkezésedet 2014. Július 25-ig online adatbázisunkba, melynek elérhetősége a következő link.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő