www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.23.
 Hirdetés azonosító: 1031529
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS divízióba:

CYCLE COUNTER- KÉSZLET ELLENŐR

Feladatok:

·  gyártás /javítás során felhasználásra kerülő alapanyag készletek és a javítás alatt álló és megjavított  késztermékek  készletszintjének ellenőrzése

·         rendszeres éves/féléves készletezési program előkészítésében és lebonyolításásában való résztvétel

·       feltárt anyaghiányok, meghibásodott alkatrészek, selejtek, valamint rendszer adathibák jelentése

Elvárások:

·         Középfokú végzettség, érettségi

·         Jó kommunikációs és szervező készség

·         Számítógép használat (MS office)

·         Targoncavezetői jogosítvány

·         Hasonló munkakörben vagy raktározásban szerzett tapasztalat előny

·         Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat előny (SAP, ORACLE)

·         Több műszakos munkarend vállalása (8 óra, 2 műszak)

·         Pontosság, precízitás

Amit kínálunk:

·         Alapbéren felül teljesítmény bónusz

·         Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás

·         Fejlődési lehetőség egy jó csapatban

·         Hosszútávú munkahely

·         100% bejárás támogatás

·         Munkásszállás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi címre: