www.cvonline.hu

Készítménygyártási Műszakvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.13.
Hirdetés azonosító: 926548
lejárt

Feladatok:

  • A készítménygyártó üzem tevékenységének irányítása, szervezése, ellenőrzése
  • A napi/heti gyártási programok és utasítások végrehajtása
  • Optimális létszámgazdálkodás
  • A zavartalan termelés biztosítása, probléma esetén azonnali intézkedés
  • Hatékony vezetői szemlélet: gépi kapacitás, alap- és segédanyagok, energiák gazdaságos felhasználása tekintetében
  • Kapcsolattartás a többi üzemrész vezetőjével a hatékony együttműködés érdekében
  • Az élelmiszerhigiéniai és élelmiszerbiztonsági, munkavédelmi, technológiai előírások maximális betartása, betartatása

Elvárások:

  • Középfokú, húsipari végzettség
  • Minimum 2 év termelésirányítói munkakörben szerzett tapasztalat preferáltan húsiparban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS-Office), SAP előny
  • Kiemelkedő szervezőkészség, problémamegoldási képesség
  • Folyamat és rendszerszemlélet
  • LEAN menedzsment ismeretek előny

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Havi egyéni prémium
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el,fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu